بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 907298
تعداد بازديد کنندگان سايت: 309547839 تعداد بازديد زيرپورتال: 1602919 اين زيرپورتال امروز: 968 سایت در امروز: 64740 اين صفحه امروز: 51
1399/7/22 سه‌شنبه به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا)؛ دهمین نشست کتاب‌آنلاین ویژه «کادر سلامت» برگزار می شود به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا)، دهمین نشست کتاب‌آنلاین در قالب نشست‌کتاب‌خوان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با همکاری محفل ادبی پروین اعتصامی و دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا)، دهمین نشست کتاب‌آنلاین در قالب نشست‌کتاب‌خوان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با همکاری محفل ادبی پروین اعتصامی و دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار می شود.

سجاد عمرانی اظهار داشت: این نشست با هدف تکریم بانوان کادر درمان، گسترش فرهنگ کتابخوانی و گرامیداشت این هفته برقرار می شود. وی افزود: کتاب یکی از مواردی است که نقش بسزایی در آرامش روح و روان انسان ها دارد و بانوان به ویژه مادران به عنوان الگویی تاثیرگذار می توانند فرهنگ مطالعه که باعث نشاط و شادابی در جامعه است را ترویج کنند.
 
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم بیان کرد: از آنجا که زنان بیشتر از مردان در معرض آسیب های اجتماعی قرار می گیرند، برنامه هایی مانند معرفی کتاب های کاربردی در زمینه سلامت می تواند باعث افزایش سطح آگاهی و رشد و بالندگی بانوان در پیشگیری از آسیب ها و ایجاد روحیه ای شاد و بانشاط شود.

سجاد عمرانی در پایان گفت: این نشست مجازی به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با همکاری محفل ادبی پروین اعتصامی و دانشگاه علوم پزشکی قم، 24 مهرماه ساعت  10 به صورت مجازی برگزار می شود و از طریق نشانی  https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/farhangii قابل دسترس است.
بيشتر