بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 648998
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258943936 تعداد بازديد زيرپورتال: 681915 اين زيرپورتال امروز: 545 سایت در امروز: 41725 اين صفحه امروز: 441
1399/3/3 شنبه با آموزش کتابدار کتابخانه یادگار امام (ره) صورت گرفت؛ ثبت نام کارکنان اداره کل امور مالیاتی قم در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با ارائه آموزش و توضیحات لازم توسط عذرا سادات حکیم، کتابدار کتابخانه یادگار امام (ره) در خصوص شیوه شرکت در این جشنواره، کارکنان اداره کل امور مالیاتی قم در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ثبت نام کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، عذرا سادات حکیم، کتابدار کتابخانه یادگار امام (ره) و نماینده اداره کل کتابخانه ها در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، به آموزش شرکت در این جشنواره برای کارکنان اداره کل امور مالیاتی پرداخت.

کتابدار کتابخانه یادگار امام (ره) با بیان اینکه این جشنواره از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بیان کرد: با هدف ترویج فرهنگ اهل بیت و گسترش فرهنگ مطالعه با محوریت ائمه اطهار علیهم السلام، طی دو روز متوالی با حضور در دو شعبه اداره کل امور مالیاتی علاوه بر ارائه توضیحات لازم در خصوص این جشنواره به آموزش ثبت نام و شیوه های شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختم که مورد استقبال و توجه کارکنان اداره کل امور مالیاتی قرار گرفت.

 عذرا سادات حکیم سپس به توزیع بروشور در بین کارمندان برای ثبت نام در کتابخانه های عمومی در فازهای بعدی بازگشایی کتابخانه ها خبر داد و افزود: امیدواریم با مشارکت حداکثری همشهریان، شاهد استقبال خوبی از این جشنواره ملی و خانوادگی باشیم. وی به شرایط ویژه سال جاری و تعطیلی مراکز آموزشی، علمی، فرهنگی و مدارس و ... اشاره کرد و گفت: با توجه به این موارد و دشواری ها، توسط کتابداران   اطلاع رسانی و تبلیغات و شرکت در این مسابقه از طریق فضای مجازی صورت گرفت که با استقبال خوبی مواجه بود و این نخستین تجربه شیرین برای همکاران ما در این فضا بود.

نماینده اداره کل کتابخانه ها در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار داشت: از آنجا که ادارات و سازمان ها از ظرفیت خوبی برخوردار هستند، سعی کردیم از این پتانسیل ها به شیوه ای مطلوب استفاده شود تا همگان از لذت مطالعه و کسب معنویات در این ایام بهره مند شوند.


 
بيشتر