فهرست

اخبار کتابخانه‌ها

به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی؛

محفل کودک و نوجوان جوانه ها با موضوع گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها برگزار شد

به مناسبت روز ملی مقاومت، به میزبانی کتابخانه عمومی امام صادق (ع) محفل کودک و نوجوان جوانه ها با موضوع گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، به مناسبت روز ملی مقاومت و به میزبانی کتابخانه عمومی امام صادق (ع)، محفل ادبی کودک و نوجوان جوانه ها با موضوع گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها، با حضور 70 نفر از اعضای کودک و نوجوان، دوشنبه 13 دی ماه 1400 برگزار شد.
در این برنامه بعد از قرائت قرآن و سرود ملی آقای امیرعناس قناتی به شعرخوانی در مورد سردار پرداختند. در ادامه و در بخش"هرچه می خواهد دل تنگت بگو" اعضا می توانستند حرفهای دلشان را خطاب به سردار روی بنر بنویسند. بهترین جمله انتخاب و در پایان برنامه مورد تقدیر قرار گرفت.
همچنین نمایشگاهی نقاشی های برگزیده جشنواره رضوی در حاشیه این نشست برپا بود و در پایان به سه نقاشی منتخب در مرحله کتابخانه ای هدیه ای اهدا شد. خاطره خوانی ، شعر خوانی و معرفی کتاب، اجرای گروه سرود سردار سلیمانی و برگزاری مسابقه ضرب المثل از دیگر برنامه های محفل جوانه ها بود. در پایان این برنامه، از اعضای فعال کتابخانه و سه نفر از کودکان و نوجوانان که در نه ماهه اخیر بیشترین کتاب را مطالعه کرده بودند نیز تقدیر شد.
محفل جوانه ها برنامه ای است که قرار است به صورت فصلی در کتابخانه برگزار شود و به مناسبت های مختلف اعضا را دور هم جمع کند و از اعضای فعال هر فصل تقدیر به عمل بیاید.