فهرست

اخبار کتابخانه‌ها

باهدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مهارت نویسندگی برگزار شد

نشست صمیمانه اعضا کتابخانه عمومی امام علی (ع) با نویسنده کتاب های کودک و نوجوان

به مناسبت گرامیداشت ایام اربعین حسینی وهفته دفاع مقدس، نشست صمیمانه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی امام علی (ع) استان قم با نویسنده شناخته شده کتاب‌های کودک و نوجوان، جناب آقای ابوالفضل هادی منش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، به همت کتابخانه امام علی علیه السلام و با هدف آشنای اعضای کتابخانه با ادبیات داستانی و مهارت نویسندگی، دورهمی دوستانه‌ای با حضور نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان، حجه الاسلام و المسلمین ابوالفضل هادی منش برگزار گردید. این مراسم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محوطه  بوستان  مجاور کتابخانه عمومی امام علی علیه السلام برگزار شد.
در ابتدای این مراسم تعدادی از اعضای فعال کتابخانه به اجرای برنامه های مختلف از جمله تلاوت از قرآن کریم،، دکلمه خوانی، شعر خوانی، معرفی کتاب و اجرای سرود و نمایش از یکی از کتاب‌های آقای هادی منش با عنوان «حضرت زینب (علیه السلام) خواهر امام حسین (علیه السلام)» پرداختند. همچنین در پایان هر برنامه یکی از کتاب های نوشته شده توسط آقای هادی منش به کودکان و نوجوانان اهدا شد.
در ادامه، حجه الاسلام و المسلمین هادی منش گفتگویی صمیمی با کودکان و نوجوانان حاضر در جلسه پیرامون راه و روش نوشتن و ویژگی‌های نویسنده خوب داشتند. ایشان در نهایت با آموزش تکنیک نویسندگی «چرا و چون»، این تکنیک را روشی مناسب برای شروع نویسندگی دانستند. در پایان نشست صمیمی، اعضاء کتابخانه با آقای هادی منش عکس یادگاری گرفتند.