فهرست

يادداشت و پيام

پبام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به مناسبت عید نوروز و آغاز قرن جدید

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، طی پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز و آغاز قرن جدید را به همکاران و کتابداران استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم در پیامی آغاز سال 1401 و قرن جدید را به همکاران و کتابداران تبریک گفت.
در متن پیام تبریک آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
موسم بهار زیبنده ترین پاداش الهی به عالم هستی و نماد و جلوه گاه اراده باریتعالی در باز آفرینش طبیعت و شروع روح انگیز و تحول عظیم و بنیادین در احوال و قلوب است.
کتابخانه‌های عمومی استان قم به همت و تلاش شبانه روزی شما همکاران و کتابداران گرامی، طی سال 1400 با سرعت و توان بیشتری به سوی اهداف خود یعنی تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کتابخانه‌ای، نهضت بازطراحی کتابخانه‌های عمومی و کتابخانه مرکزی قم گام برداشت و این در حالی است که با از سر گیری فعالیت های حضوری کتابخانه های عمومی ، خدمات کتابخانه ای نیز همچون گذشته به اعضای کتابخانه ها ارائه شد.
اینک که در آستانه حلول سال نو دفتر پر رمز و راز حیات هستی برگ دیگری می خورد و روح تازه ای در کالبد زمین می دمد، با عرض تبریک و تهنیت، سالی سرشار از نور ایمان و امید توام با بهروزی و پیروزی را برای همه عزیزان آرزومندم.
امید است در سال جدید، هم چون سنوات گذشته با توکل بر خدا در سایه وحدت، همدلی و با تلاش و کوشش، کتابخانه های عمومی استان قم به روند رو به رشد خود ادامه داده و گامی بلند در جهت سربلندی و عظمت هر چه بیشتر ایران اسلامی برداریم.
 
سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم