فهرست

تازه‌ترين اخبار

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها در قم انجام شد؛

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان در جشن «هلهله فرشته‌ها»

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها، در حاشیه جشن «هلهله فرشته‌ها»، غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان با ارائه خدمات متنوع به کودکان و نوجوانان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها، شانزدهمین جشن «هلهله فرشته‌ها» به همت هیئت «یازهرا سلام الله علیها» در شهر قم برگزار شد.

عضویت در کتابخانه های عمومی استان قم، معرفی خدمات کتابخانه های عمومی استان با پخش اقلام تبلیغاتی نظیر بروشور و مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی ویژه کودکان و نوجوانان از جمله فعالیت های انجام شده توسط کتابداران کتابخانه های عمومی استان در این غرفه بود.

همچنین سید اسماعیل حسینی مقدم، سرپرست معاونت اجتماعی، ‌فرهنگی و زیارت استانداری قم و فخرالدین یوسف‌پور، مدیر خانه مطبوعات از فعالیت های انجام شده در این غرفه بازدید کردند.

گفتنی است، تهیه و توزیع ۱۱۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند در استان قم، ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی در حوزه ازدواج و مشاوره‌های رایگان حوزه ازدواج از دیگر برنامه های انجام شده در حاشیه این جشن بود.