فهرست

اخبار برگزيده

با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛

پروژه کتابخانه عمومی شهید چمران سلفچگان کلنگ زنی شد

همزمان با دهه کرامت و با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و مسئولان شهر سلفچگان، آیین کلنگ زنی و آغاز پروژه کتابخانه عمومی شهید چمران سلفچگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، آیین کلنگ زنی کتابخانه عمومی شهید چمران سلفچگان روز پنجشنبه 19 خرداد 1401 و همزمان با دهه کرامت، با حضور سجاد عمرانی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، حجت الاسلام غروی امام جمعه سلفچگان، سعید امراللهی شهردار سلفچگان، علی عبداللهی پارسا رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سلفچگان و عباس گراوندی بخشدار برگزار شد.
پروژه کتابخانه عمومی شهید چمران سلفچگان در زمینی به متراژ 450 متر و در منطقه غربی و بافت قدیمی شهر سلفچگان، جنب بوستان لاله واقع شده است. این کتابخانه در دو طبقه دارای بخش های مخزن، سالن مطالعه، بخش مرجع و نشریات و بخش کودک و نوجوان خواهد بود. 
گفتنی است که شهرسلفچگان با جمعیت بیش از 6600 نفر یکی از شهرهای استان قم است که در مرکز بخش سلفچگان شهرستان قم و در ﻓﺎﺻﻠﻪ ۴۱ ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮي غرب قم ﻗﺮار دارد. کتابخانه عمومی شهید چمران سلفچگان پیش از این و از سال 1391 در مکانی استیجاری و فاقد استاندارد های لازم به ارائه خدمت به مردم این شهر پرداخته است و با ساخت ساختمان جدید، به محل اصلی خود منتقل خواهد شد.
عكس های مرتبط :