فهرست

اخبار برگزيده

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم خبر داد؛

عضویت رایگان کتابخانه های عمومی استان قم همزمان با میلاد امام رضا (ع)

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان به مناسبت دهه کرامت میلاد امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، سجاد عمرانی گفت: به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان انجام خواهد شد.
وی توضیح داد: علاقه مندان برای شرکت در این طرح می توانند در روز 21 خرداد ماه مقارن با میلاد امام رضا (ع)، با مراجعه به سامانه نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.samanpl.ir، نسبت به دریافت کد تخفیف عضویت رایگان اقدام کنند.
عمرانی با بیان اینکه کد های تخفیف در لحظه برای افراد ارسال می شود، تصریح کرد: پس از دریافت کد های عضویت رایگان، تا پایان خرداد ماه فرصت دارند تا با حضور در هر یک از کتابخانه های عمومی استان قم نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که این طرح شامل هزینه صدور کارت نمی شود.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم در پایان خاطر نشان کرد: کتابخانه های عمومی قم در دهه کرامت بیش از 50 برنامه فرهنگی با هدف ترویج معارف رضوی داشته اند که حسن ختام آن نیز ویژه برنامه تقدیر از نویسندگان برتر در حوزه معارف رضوی است که روز یکشنبه برگزار خواهد شد.