بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 259774
تعداد بازديد کنندگان سايت: 234930235 تعداد بازديد زيرپورتال: 271560 اين زيرپورتال امروز: 224 سایت در امروز: 30309 اين صفحه امروز: 138
دریافت لوح سپاس و تندیس غرفه برتر و نمونه توسط مسئول غرفه و روابط عمومی اداره کل

لوح تقدیر به اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به عنوان غرفه برتر و نمونه در نمایشگاه شکوه چهل ساله در قم

اهدای تندیس به اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه شکوه چهل ساله

حضور دکتر ظریفف وزیرامورخارجه و دکترسرمست در جلسه شورای ادارای استان قم
1397/12/29 چهارشنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان قم در سال 97 صورت گرفت؛ اهدای تندیس و لوح سپاس توسط استاندار قم به اداره کل کتابخانه های عمومی در آخرین جلسه شورای اداری استان قم و در روزهای پایانی سال 97 که با حضور محمدجوادظریف، وزیر امورخارجه و بهرام سرمست، استاندار قم و دیگر مقامات ارشد استانی و مدیران کل دستگاه ها و ادارات و نهادهای اجرایی تشکیل شد؛ استاندار قم با اهدای تندیس و لوح سپاس، از مشارکت فعال اداره کل کتابخانه های عمومی در برگزاری نمایشگاه شکوه چهل ساله تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نمایشگاه شکوه چهل ساله در دهه فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با مشارکت نهادها و دستگاه های اجرایی استان قم برگزار شد.

در این نمایشگاه، اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با برپایی غرفه ای در چهار بخش کودک، نوجوان و بزرگسال و نابینایان و با فعالیت و ارائه خدمات شماری از کتابداران و کارکنان ستاد، ضمن معرفی برنامه ها و طرح های ملی نهاد کتابخانه های عمومی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی را با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و با موضوع خواندن و لذت مطالعه برای گروه های مختلف سنی اجرا کرد که به عنوان غرفه برتر و نمونه مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است، قصه گویی، شعرخوانی، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی، میز خدمت الکترونیک و ثبت نام سراسری از مراجعه کنندگان، معرفی بخش بریل، مسابقات خاطره نویسی و دلنوشته من یک انقلابی ام، اهدای بسته های فرهنگی، اجرای نمایش طنز و تدریس و آموزش لوح گلی، نقد کتاب، برگزاری کارگاه اندیشه ورزی و بازدید مقامات استانی و کشوری از دیگر برنامه های جانبی بود.
 

متن لوح سپاس به شرح زیر است:

اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم

سلام علیکم

 نمایشگاه شکوه چهل ساله به یاری قادر متعال و با تشریک مساعی قابل تحسین مجموعه دستگاه ها و نهادها، همچنین استقبال پرشور اقشار مختلف مردم فضا و بستر مناسبی را برای انعکاس چهار دهه خدمات و دستاوردهای پرافتخار انقلاب اسلامی و عرصه های مختلف و افزایش امید و نشاط و سرزندگی بیشتر در فضای عمومی استان فراهم آورد.

فرصت را مغتنم شمرده و با تقدیر و تشکر از مشارکت فعال همه عوامل و دست اندرکاران دخیل در برپایی شکوه این رویداد نمایشگاهی و به پاس انتخاب غرفه آن دستگاه به عنوان «غرفه برتر نمایشگاه» این لوح تقدیم می شود.

امید است که در پرتو الطاف ایزد منان همواره در خدمت به مردم و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید.

بهرام سرمست
استاندار قم

بيشتر