فهرست

اخبار برگزيده

پیام سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی

سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی، این سازمان را نقطه عطفی در همگانی شدن آموزش در کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در متن پیام سجاد عمرانی سرپرست کتابخانه های عمومی استان قم آمده است:

هفتم دیماە سالروز تاسیس سازمان پر برکت نهضت سواد آموزی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رە)، نقطه عطفی در فراگیری و همگانی شدن امر آموزش بوده و خواهد بود. نهضت سواد آموزی در شمار مقدس ترین آرمانهای انقلاب اسلامی است و حال که چهل و دو سال از صدور این فرمان تاریخی می‌گذرد، شاهد به بار نشستن درخت تنومند این نهضت و ثمره شیرین آن که هدیه خواندن و نوشتن به جامعه هدف خصوصا قشر محرومین بوده است، هستیم.
این روز بزرگ را به همه تلاشگران و کوشندگان عرصه سوادآموزی به خصوص معاونت محترم سواد آموزی استان قم که در عرصه کتاب و کتابخوانی نیز همکاری نزدیکی با اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم داشته اند،  تبریک گفته و توفیق بیشتر آنان را از خداوند متعال خواستارم. به جا و شایسته است که برای ریشه کن کردن بی سوادی ،هدف ها و رسالت والای نهضت سوادآموزی بیشتر مورد توجه و دقت قرار گیرد تا شاهد شکوفایی و پیشرفت هر چه بیشتر این سرزمین باشیم.
سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم