بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 155647
تعداد بازديد کنندگان سايت: 226595005 تعداد بازديد زيرپورتال: 161377 اين زيرپورتال امروز: 572 سایت در امروز: 43664 اين صفحه امروز: 486
1

2

3

4
1397/8/19 شنبه برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه مریم کتابخانه عمومی مریم، میزبان ویژه برنامه های متنوع فرهنگی با حضور کودکان و نوجوانان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، با حضور پیش دبستانی «کانون فرهنگی مریم» و با هدف تشویق و علاقمندسازی کودکان به مطالعه، در بخش پاتوق کتاب، طاهره اصغری، کتابدار کتابخانه مریم از کتاب «لی لی لجبازه» نوشته تونی گراس برای کودکان قصه گویی کرد. وی سپس از آنان خواست چکیده قصه یا آفرینش یک قصه دیگر را برا اساس خیال سازی خود برای دوستانشان بیان کنند.

 

زنگ بازی و سرگرمی اسباب بازی

 

در این زنگ، مریم جزایری از دیگر کتابداران به آموزش های لازم برای انتخاب اسباب بازی های مناسب ویژه کودکان پرداخت. وی هدف از برگزاری زنگ های تفریحی و سرگرمی را هدفمند بودن آن عنوان کرد و گفت: در این ساعت، علاوه بر ایجاد اوقاتی شاد برای این گروه سنی، قدرت خلاقیت و رشد ذهنی کودکان بیشتر می شود و خانواده ها نیز هر چه بیشتر با استعدادهای فرزندان خود آشنا می شوند.

 

نشست کتاب خوان کتابخانه ای

 

در این نشست که به همت الهام نقویان نقویان برگزار شد، شش نفر از اعضا معرفی کتاب‌های خوانده‌شده خود پرداختند.

 

الهام نقویان با معرفی کتاب «ستون 1453» نوشته‌ مسلم ناصری؛ زهرا موحدی با معرفی کتاب «حماسه حسینی » نوشته شهید مطهری؛ لیلا فتاحی با معرفی کتاب «خداحافظ سالار » نوشته‌ حمید حسام؛ فهیمه شاکری مهر با معرفی کتاب «کاشوب» نوشته‌ نفیسه مرشدزاده ؛ نرگس حسینی منش با معرفی کتاب «پدرعشق پسر » نوشته‌ سید مهدی شجاعی ؛ عاطفه زاهدی با معرفی کتاب «کتاب آه» نوشته‌ یاسین حجازی؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

حضور در مدرسه و معرفی کتاب

همچنین حکیمه عابدینی عابدینی با حضور در دبستان «اباذر» ضمن معرفی کتابخانه و خدمات رایگان آن درباه فواید کتابخوانی صحبت کرد. سپس بخشی از کتاب «ما فرزندان ایرانیم» نوشته داود امیریان، توسط این کتابدار برای دانش آموزان روخوانی و بلندخوانی شد.

 

بيشتر