بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483834
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249491377 تعداد بازديد زيرپورتال: 508654 اين زيرپورتال امروز: 131 سایت در امروز: 4141 اين صفحه امروز: 57

1398/2/15 يكشنبه نشست های متنوع کتابخوانی با حضور اعضای کتابخانه مریم نشست های متنوع کتابخوانی با حضور اعضای کتابخانه مریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست کتاب خوان ماه با حضور شماری از علاقمندان در کتابخانه مریم  برگزار شد.
 

در این نشست 6 کتاب معرفی شد:
 

لیلا فتاحی با معرفی کتاب «قصه دلبری» نوشته  محمدعلی جعفری؛ .ملیحه احمدی با معرفی کتاب «من دیگر ما» نوشته محسن عباسی ولدی؛ زینب اعتمادخواه با معرفی کتاب «بازجویی صدام» نوشته جان نیکسون؛ فاطمه حسین زاده با معرفی کتاب «تکنوپولی» نوشته نیل پستمن؛ فاطمه قانعی فرد با معرفی کتاب «شعر پارسی» محمدکاظم کاظمی؛ سکینه خانی  با معرفی کتاب «فرزندپروری بی دغدغه» نوشته دیوید هسلم؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.
 

کارگاه آموزش کاردستی
 

همچنین کارگاه آموزش کاردستی اوریگامی نیز با استفاده از «مواد بازیافتی» برای 11 نفر از اعضا به مربیگری سعیده سلطانی طالع، کتابدار کتابخانه مریم با هدف آشنایی با کاربرد مواد دورریز و ساختار و مفهوم مدیریت پسماند تشکیل شد.
 

همچنین در کارگاهی دیگر ساخت انواع «فرفره های کاغذی» توسط مریم جزایری و سمانه جمشیدی از کتابداران این کتابخانه به کودکان و نوجوانان آموزش داده شد.
 

نشست جمع خوانی
 

به مناسبت روز روانشناس و مشاوره،  نشست جمع خوانی از «کتاب 49 روش برای حل دعوای بین فرزندان» نوشته عباس فرهادی ثابت با حضور مادران عضو کتابخانه برپا شد.
 

نشست قصه گویی و زنگ بازی
 

فاطمه سقازاده و حکیمه عابدینی  از کتابداران کتابخانه مریم در بازدید پیش دبستانی «کانون مریم» و مهدکودک «سبحان» از کتاب «هم قصه هم نقاشی» نوشته منصور صابری قصه گویی کردند.

در ادامه کودکان با انتخاب اسباب بازی های مورد علاقه خود، ساعتی را به شادی و سرگرمی پرداختند.
 

نشست قصه خوانی با توجه به آموخته های کارگاه فبک
 

حکیمه عابدینی با حضور در پیش دبستانی «برهان» به قصه خوانی از کتاب «با هم بودن را یاد بگیریم» نوشته جی منیرچری پرداخت. یادآور می شود، حکیمه عابدینی با استفاده از تصاویر کتاب درباره احساس های مختلفی همچون نگرانی، ترس و راه های مقابله با آن و همچنین مشاغل گوناگون با توجه به آموخته های کارگاه فلسفه تفکر برای کودکان صحبت کرد.
 

جمع خوانی در مدرسه ناصردیوان به مناسبت روز ملی خلیج فارس
 

گفتنی است به مناسبت روز ملی «خلیج فارس» زهره محمدی، مسئول کتابخانه مریم و حکیمه عابدینی با حضور در مدرسه «ناصر دیوان» ضمن اشاره به تاریخچه این روز و معرفی کتاب «خلیج فارس» نوشته ناصر تکمیل همایون، از دانش آموزان خواستند تا از بخش های مختلف کتاب جمع خوانی کنند تا هر چه بیشتر با منفعت طلبی استعمار گران آشنا شوند.

بيشتر