بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 649005
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258944150 تعداد بازديد زيرپورتال: 681923 اين زيرپورتال امروز: 553 سایت در امروز: 41939 اين صفحه امروز: 448

1398/4/12 چهارشنبه توسط کتابداران کتابخانه نرگس صورت گرفت؛ قصه گویی همراه با اجرای نمایش عروسکی/ تداوم طرح کتابخانه سیار در مجتمع آرین پردیسان توسط کتابداران کتابخانه عمومی نرگس، نشست های کتابخوانی در قالب نشست های قصه گویی، نمایش عروسکی و همچنین کتابخانه سیار اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ به همت ریحانه صادقی یکتا، کتابدار کتابخانه نرگس، نشست قصه گویی با حضور شماری از اعضا برپا شد.
 

در این نشست، ریحانه صادقی یکتا با اجرای نمایش عروسکی و آموزش اجرای آن با زبانی کودکانه به این گروه سنی، از «قصه سلام بزغاله کوچولو» برگرفته از کتاب «قصه های شیرین» نوشته محمد میرکیانی قصه گویی کرد.
 

همچنین در این برنامه درباره سلام و اهمیت آن برای کودکان صحبت شد که مورد استقبال نیز قرار گرفت.
 

کتابخانه سیار
 

با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی، زینب کرمی با تداوم طرح کتابخانه سیار، نشست های فرهنگی مذهبی را در پارکینگ مجتمع آرین برقرار کرد.

 

زینب کرمی، ضمن ابراز خرسندی از امانت130عنوان کتاب به کودکان و علاقمندی آنان به شرکت در مسابقات نقاشی، پویش مجازی، کتابخوانی و همچنین جشنواره رضوی مطابق با این گروه سنی از بازخوردهای مثبت آن یاد کرد و افزود: در بخش بزرگسالان نیز شماری از ساکنین آپارتمان با اشتیاق و به دو شیوه مکتوب و الکترونیک در جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت داشتند.

بيشتر