بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 377041
تعداد بازديد کنندگان سايت: 242581498 تعداد بازديد زيرپورتال: 395259 اين زيرپورتال امروز: 238 سایت در امروز: 4952 اين صفحه امروز: 154

1398/4/5 چهارشنبه معرفی آثار نویسندگان در نشست های مطالعاتی به میزبانی کتابخانه شهدای قم به میزبانی کتابخانه عمومی شهدای قم، آثار نویسندگان در نشست های مختلف مطالعاتی با حضور شماری از علاقمندان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، کارگاه آموزش اریگامی و کاردستی با موضوع ساخت "پنگوئن"، به مربیگری نفیسه نصیری کتابدار کتابخانه شهدای قم برقرار شد.
 

در آغاز، نفیسه نصیری کتاب مرجع «دایره المعارف جانوران» نوشته بنوا دلالاندر را معرفی کرد و در مورد برخی از جانوران توضیحاتی را ارائه داد. وی سپس از اعضا خواست از بخش های جذاب این کتاب جمع خوانی کنند. در ادامه شرکت کنندگان از "پنگوئن" کاردستی درست کردند.
 

نقاشی و قصه گویی با اشکال هندسی
 

در این نشست هر یک از مادران با بهره گیری از ابرازهای مختلف به صورت اشکال هندسی، داستان های متنوعی را برای قصه گویی خلق کردند.
 

معرفی و خوانش از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی
 

در این نشست، کتاب «راز آن بوی شگفت» نوشته حسین فتاحی توسط امیرحسین ابراهیمی روخوانی شد. پس از آن، از کتاب «فاطمه فاطمه» سروده سیدمحمد مهاجرانی شعرخوانی و جمع خوانی شد.
 

در ادامه زهرا کاظمی برای شرکت در جشنواره و تشویق دیگر جوانان و بزرگسالان کتاب « ابوالفضل نهضت رضوی» نوشته محمدرضا سنگری را معرفی و بلندخوانی کرد.
 

 در پایان نفیسه نصیری، کتابدار کتابخانه شهدا به خوانش کتاب «کبوترها و آهوها» پرداخت و از مادران خواست، کودکانشان را برای شرکت در پویش کتابخوان مجازی و مسابقه نقاشی آماده سازند.
 

دورهمی با کتاب
 

در نشست دورهمی با کتاب، امیر حسین ابراهیمی و ریحانه حبیب اللهی به ترتیب با معرفی کتاب های «حکایت های شیرین بهلول» تهیه و تنظیم زینب سادات موسوی معلم و «زندانی قلعه هفت حصار»، نوشته حسین فتاحی تجربیات خود از خواندن این کتب را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

بيشتر