بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 406841
تعداد بازديد کنندگان سايت: 244526115 تعداد بازديد زيرپورتال: 426345 اين زيرپورتال امروز: 174 سایت در امروز: 342 اين صفحه امروز: 20
1398/3/22 چهارشنبه با محوریت معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ نویسنده کودک و نوجوان در کتابخانه الزهرا(س) حضور پیدا کرد با محوریت معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مجید ملامحمدی نویسنده کتاب های کودک و نوجوان در کتابخانه الزهرا(س) حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، کتابخانه عمومی الزهرا (س) با برگزاری جشنی ویژه کودکان و نوجوانان و خانواده ها، اهداف نهمین جشنواره کتابخوانی را معرفی کرد.
 

در آغاز این مراسم، رخساره محمدی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) کتاب « فصل فیروزه» نوشته محبوبه زارع را برای جوانان و بزرگسالان معرفی کرد و بخش های جذاب کتاب توسط وی خوانده شد.
 

سپس روژان قربانی، عضو فعال کتابخانه به معرفی کتاب «درختی که بال درآورد» نوشته مجید ملامحمدی پرداخت و داستان های مورد علاقه خود از این کتاب را با نوجوانان حاضر در برنامه به اشتراک گذاشت.
 

در ادامه، مجید ملامحمدی نویسنده کتاب «درختی که بال درآورد» (از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی) درباره آثار در دست چاپ خود و اهمیت مطالعه و چگونگی شروع نویسندگی با علاقمندان صحبت کرد.
 

گفتنی است نشست پرسش و پاسخ، اجرای نمایش طنز، مسابقه کتابخوانی، شعرخوانی و پویش کتابخوان مجازی از دیگر برنامه های فرهنگی این کتابخانه بود.

بيشتر