بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 257327
تعداد بازديد کنندگان سايت: 234771174 تعداد بازديد زيرپورتال: 269038 اين زيرپورتال امروز: 455 سایت در امروز: 86477 اين صفحه امروز: 350
مسابقه بادکنک بازی در مهدکودک خورشید توسط خانم معصومه عابدینی کتابدار کتابخانه ریحانه النبی

معرفی کتاب درمهد قرآنی خورشید وسط خانم معصومه عابدینی کتابدار کتابخانه ریحانه النبی

نشست قصه گویی توسط خانم طاهره اصغری کتابدار کتابخانه ریحانه النبی

معرفی و بررسی کتاب توسط خانم زهرا فلاح دوست مسئول کتابخانه ریحانه النبی

جمع خوانی در مهدکودک خورشید توسط خانم معصومه عابدینی کتابدار کتابخانه ریحانه النبی

نشست جمع خوانی در کتابخانه ریحانه النبی توسط خانم نرگس قائم پناه کتابدار کتابخانه ریحانه النبی
1398/2/15 يكشنبه نشست های ملی و مذهبی به میزبانی کتابخانه ریحانه النبی نشست های ملی و مذهبی با موضوع نهمین جشنواره رضوی و بزرگداشت روز خلیج فارس به میزبانی کتابخانه ریحانه النبی برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست های کتابخوانی با محوریت جشنواره رضوی در کتابخانه ریحانه النبی با حضور شماری از علاقمندان برپا شد.
 

در این نشست، نرگس قائم پناه، کتابدار کتابخانه ریحانه النبی، از كتاب «قصه هايي از امام زمان (عج )» به روايت فريبا كلهر قصه گویی کرد. سپس این کتاب توسط کودکان جمع خوانی شد.
 

همچنین در نشستی دیگر، طاهره اصغری، کتابدار کتابخانه ریحانه النبی از كتاب «14 قصه از چهارده معصوم (امام زمان (عج)» نوشته حسين فتاحی روخوانی کرد. پس از آن اعضا به بلندخوانی از قصه های کتاب پرداختند.
 

معرفي كتاب و بازی در مهد قرآني خورشيد
 

معصومه عابدینی از دیگر کتابداران کتابخانه ریحانه النبی با حضور در «مهد قرآنی خورشید» با هدف اجرای کارگاه اندیشه ورزی و آموزش صحیح تمرکز بر روی تصاویر،  از كتاب «چه مي بينيم، چه هست» نوشته ماريا انريكا آگوستينلي روخوانی و قصه گویی کرد. سپس نشست پرسش و پاسخ با همین موضوع تشکیل شد که عابدینی به سوالات کودکان پاسخ داد.
 

در ادامه، جشنی در قالب مسابقه مهیج بادكنك بازی در بازه زمانی 40 ثانیه ای اجرا شد که به برندگان به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.
 

نشست جمع خواني به مناسبت روز ملی خلیج فارس
 

در این نشست، پس از معرفی كتاب «خليج فارس» نوشته ريحانه اميني، توسط زهرا فلاح دوست، مسئول کتابخانه، اعضای کتابخانه از این کتاب جمع خوانی کردند و نظرات خود را یکدیگر به اشتراک گذاشتند. سپس زهرا فلاح دوست، با يادآوری ازخودگذشتگي هاي ملت سرافراز ايران و فرار اشغال‌گران متجاوز پرتغالي بعد از ۱۱۷ سال تسلط بر سواحل جنوبي كشور به رهبري اميرالامراي فارس(امام قلي‌خان) نوجوانان را با حیله و طمع سیری ناپذیرِ استعمارگران آشنا کرد.

بيشتر