بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483670
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249473194 تعداد بازديد زيرپورتال: 508482 اين زيرپورتال امروز: 380 سایت در امروز: 41415 اين صفحه امروز: 2901397/12/29 چهارشنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان قم در سال 97 صورت گرفت؛ اهدای تندیس و لوح سپاس توسط استاندار قم به اداره کل کتابخانه های عمومی در آخرین جلسه شورای اداری استان قم و در روزهای پایانی سال 97 که با حضور محمدجوادظریف، وزیر امورخارجه و بهرام سرمست، استاندار قم و دیگر مقامات ارشد استانی و مدیران کل دستگاه ها و ادارات و نهادهای اجرایی تشکیل شد؛ استاندار قم با اهدای تندیس و لوح سپاس، از مشارکت فعال اداره کل کتابخانه های عمومی در برگزاری نمایشگاه شکوه چهل ساله تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نمایشگاه شکوه چهل ساله در دهه فجر و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با مشارکت نهادها و دستگاه های اجرایی استان قم برگزار شد.

در این نمایشگاه، اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با برپایی غرفه ای در چهار بخش کودک، نوجوان و بزرگسال و نابینایان و با فعالیت و ارائه خدمات شماری از کتابداران و کارکنان ستاد، ضمن معرفی برنامه ها و طرح های ملی نهاد کتابخانه های عمومی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی را با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و با موضوع خواندن و لذت مطالعه برای گروه های مختلف سنی اجرا کرد که به عنوان غرفه برتر و نمونه مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است، قصه گویی، شعرخوانی، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی، میز خدمت الکترونیک و ثبت نام سراسری از مراجعه کنندگان، معرفی بخش بریل، مسابقات خاطره نویسی و دلنوشته من یک انقلابی ام، اهدای بسته های فرهنگی، اجرای نمایش طنز و تدریس و آموزش لوح گلی، نقد کتاب، برگزاری کارگاه اندیشه ورزی و بازدید مقامات استانی و کشوری از دیگر برنامه های جانبی بود.
 

متن لوح سپاس به شرح زیر است:

اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم

سلام علیکم

 نمایشگاه شکوه چهل ساله به یاری قادر متعال و با تشریک مساعی قابل تحسین مجموعه دستگاه ها و نهادها، همچنین استقبال پرشور اقشار مختلف مردم فضا و بستر مناسبی را برای انعکاس چهار دهه خدمات و دستاوردهای پرافتخار انقلاب اسلامی و عرصه های مختلف و افزایش امید و نشاط و سرزندگی بیشتر در فضای عمومی استان فراهم آورد.

فرصت را مغتنم شمرده و با تقدیر و تشکر از مشارکت فعال همه عوامل و دست اندرکاران دخیل در برپایی شکوه این رویداد نمایشگاهی و به پاس انتخاب غرفه آن دستگاه به عنوان «غرفه برتر نمایشگاه» این لوح تقدیم می شود.

امید است که در پرتو الطاف ایزد منان همواره در خدمت به مردم و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید.

بهرام سرمست
استاندار قم

بيشتر