بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 155663
تعداد بازديد کنندگان سايت: 226595176 تعداد بازديد زيرپورتال: 161393 اين زيرپورتال امروز: 588 سایت در امروز: 43835 اين صفحه امروز: 502
1397/10/27 پنجشنبه با حضور خانواده های معزز آزادگان، جانبازان و شهدا؛ نقد کتاب «سرباز کوچک امام» برگزار می شود نقد کتاب «سرباز کوچک امام» نوشته فاطمه دوست‌کامی با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و «مجموعه کتاب خوب» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، نقد کتاب «سرباز کوچک امام» نوشته فاطمه دوست‌کامی با حضور آزاده پرآوازه ایران و سرافراز ایران اسلامی در تالار غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم برگزار می شود.
 

حجت الاسلام والمسلمین امیرعطاءاله جباری، مدیرکل کتابخانه های عمومی در این باره اظهار داشت: با توجه به درپیش بودن چهل سالگی انقلاب و اهمیت گرامی‌داشت این دهه و معرفی قهرمانان و آزادگان واقعی سرزمین ایران اسلامی، این اداره کل با همکاری «مجموعه کتاب خوب» و بر اساس ماهیت و عملکرد فرهنگی خود، کتاب های مرتبط در حوزه انقلاب و چهره های شاخص انقلابیون را در قالب نقد و بررسی با حضور مسئولین، شهروندان عزیز، اهالی فرهنگ و قم و اعضای کتابخانه ها و ... برگزار می کند.
 

وی شیوه های تاثیرگذار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را، زبان هنر همچون اجرای نمایش، معرفی کتاب در قالب رمان، داستان های کوتاه و اشعار مناسب عنوان کرد و افزود: این امر مهم در تداوم و استحکام نهضت انقلاب اسلامی و زنده نگهداشتن یاد و خاطره  آزادگان و حمایت و تشویق نویسندگان است.
 

جباری گفت: دشمن در این عصر از ناآگاهی و عدم مطالعه مردم در پیشبرد اهداف خود استفاده می کند و اگر نسبت به تاریخ پیش از انقلاب و پس از انقلاب مطالعه و آگاهی داشته باشیم و به امر کتاب و کتابخوانی که یکی از نیازهای اصلی جامعه امروز به شمار می آید، توجه کنیم، بر توطئه های دشمن و رفع مشکلات فائق می آییم.
 

مدیرکل کتابخانه های عمومی  در پایان گفت: ااین نشست، پنجشنبه 4 بهمن ماه ساعت 10 تا 12صبح با حضور نویسنده کتاب و مهدی طحانیان آزاده سرافراز ایران در تالا غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم واقع در خیابان ساحلی برگزار می شود.

بيشتر