بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 529909
تعداد بازديد کنندگان سايت: 252076387 تعداد بازديد زيرپورتال: 556786 اين زيرپورتال امروز: 114 سایت در امروز: 2580 اين صفحه امروز: 24
1399/1/7 پنجشنبه دعوت مدافع سلامت به پویش کتابخوانی کتابخانه های عمومی پرستار بیمارستان کامکار قم که به عنوان جهادگر خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، مشغول درمان و خدمات به بیماران است؛ آحاد مردم جامعه را به پیوستن به پویش کتابخوانی کتابخانه های کتابخانه های عمومی و ماندن در خانه دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، لیلا رفیعی، پرستار بیمارستان کامکار و جهادگر خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا مردم را به ماندن در خانه و کتابخوانی با هدف ترویج مطالعه و شکست کرونا تشویق کرد.
 
پرستار بیمارستان کامکار قم که فرزندانش نیز از اعضای کتابخانه عمومی استان و فعال در شبکه مجازی کتابخوانان هستند؛ اظهار داشت: در این روزهایی که در قرنطینه خانگی به سر می برید، بهترین شیوه برای تحمل این دوره، مراجعه به کتاب و کتابخوانی است که نهاد کتابخانه های عمومی سراسرکشور با اجرای برنامه های متنوعی، این فرصت را برای همه اقشار مردم در این تعطیلات فراهم کرده است.

پرستار بیمارستان کامکار بیان کرد: مطالعه و خواندن کتاب علاوه بر ایجاد آرامش جسمی و روحی، سلامتی و نشاط را برای همه به ارمغان می آورد و باعث کمک به کادر درمانی و بهداشت و همه مدافعان سلامت در سنگر خدمت می شود.

لیلا رفیعی در پایان ضمن آرزوی سلامتی و نشاط گفت: بهترین فعالیت در اوقات فراغت، مطالعه کتاب در یک قرنطینه خانگی است که صمیمت و دورهمی اعضای خانواده را با خود به همراه دارد.
بيشتر