بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 526724
تعداد بازديد کنندگان سايت: 251914617 تعداد بازديد زيرپورتال: 553514 اين زيرپورتال امروز: 133 سایت در امروز: 6841 اين صفحه امروز: 60


1398/11/29 سه‌شنبه امانت کتاب توسط کتابدار کتابخانه شهدا به مدرسه فاطمی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای مطالعه با هدف آشنایی دانش آموزان با خدمات کتابخانه ای، طرح امانت کتاب و معرفی کتابخانه را در مدرسه پسرانه فاطمی اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نفیسه نصیری، کتابدار سیار کتابخانه شهدای قم با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد عادت به مطالعه در مدرسه پسرانه «فاطمی» حضور پیدا کرد.
 

در آغاز این حضور، نفیسه نصیری درباره کتاب‌های کتابخوان ماه که به مناسبت های مختلف معرفی می شود؛ توضیحاتی را ارائه نمود. وی سپس طبق روال گذشته، کتاب‌های موردعلاقه دانش آموزان را به آنان امانت داد.

نشست جمع خوانی
 

در این نشست، نفیسه نصیری با بهره مندی از بازی و با هدف ارتقاء هوش و تمرکز در کودکان نشست جمع خوانی را با روشی متفاوت اجرا کرد. در این نشست کتاب «هر صفحه کتاب قورباغه نگهبان» به نویسندگی پل استوارت توسط کودکان خوانده شد. در ادامه، نصیری برای توجه کودکان به قصه از آنان خواست صفحات پیشین را برای دیگر دوستانشان تعریف کند تا که کتاب به پایان برسد.
 

ساخت کاردستی با مواد بازیافتی
 

در این کارگاه، اعضا با استفاده از مواد دورریز مانند سطل‌های پلاستیک، ساعت مچی و نوشت افزار و ... جعبه ای فانتزی و همچنین اشیاء مورد علاقه خود را درست کردند.
 

ساخت روزنامه دیواری با موضوع دهه فجر انقلاب اسلامی ایران
 

در این نشست، اعضا با مطالعه‌ی مجلات پوپک، قلک و باران به ساخت پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و روزنامه دیواری با موضوعات انقلاب 57 اقدام کردند.
 

گفتنی است شعارنویسی از دیگر برنامه های فرهنگی این کتابخانه بود.

بيشتر