بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 529957
تعداد بازديد کنندگان سايت: 252079659 تعداد بازديد زيرپورتال: 556839 اين زيرپورتال امروز: 143 سایت در امروز: 5852 اين صفحه امروز: 721398/11/26 شنبه حضور مادر شهید مالامیری در کتابخانه الزهرا (س) همراه با برگزاری نشست های خواندن همزمان با جشن یوم الله 22 بهمن ماه، علاوه بر برگزاری نشست های خواندن، مادر شهید مالامیری از شهدای مدافع حرم در کتابخانه عمومی الزهرا (س) حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کتابخانه الزهرا(س)، میزبان خانواده شهید مدافع حرم، شهید مالامیری بود.
 

در جشن چهل و یک سالگی انقلاب، مادر شهید مالامیری درباره اهمیت تربیت فرزند و شیوه های صحیح آن مطالبی را در جمع خانواده ها بیان کرد. وی سپس به ویژگی مادران و بانوانی که در طول تاریخ به عنوان نماد و الگویی برای مقاومت، صبر و شجاعت معرفی شده اند، اشاره کرد و افزود: از برکت وجود زنان پاکدامن است که نسلی مومن و انقلابی برای ترویج مکتب اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام رشد پیدا می کند .
 

نشست دورهمی با کتاب
 

در یک نشست دورهمی و صمیمانه، علی اصغر علوی کتاب «نیروی هوایی» نوشته نادر ابراهیمی و محمدسجاد حیدری کتاب «سحرگاهان همافران اعدام می شوند» نوشته نادر ابراهیمی را معرفی نمودند و درباره رخدادهای آن زمان با یکدیگر گفتگو کردند. در ادامه اعضای کتابخانه به جمع خوانی از بخش های مختلف کتاب پرداختند.
 

نشست جمع خوانی
 

در این برنامه، توسط اعضای کتابخانه از کتاب «دست نگه دار دزد» ترجمه کیوان آشتیانی جمع خوانی شد. سپس هر یک از اعضا با همذات پنداری با شخصیت های داستان، نمایشی خلاق را اجرا کردند.
 

یادآور می شود، مسابقه کتابخوانی، نقاشی و رنگ آمیزی، کاردستی با موضوع انقلاب و همچنین اجرای نمایش طنز با محوریت مدرسه و درس از برنامه های جانبی کتابخانه بود.

 

بيشتر