بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 639638
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258544921 تعداد بازديد زيرپورتال: 671953 اين زيرپورتال امروز: 185 سایت در امروز: 8651 اين صفحه امروز: 86
1398/8/18 شنبه به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران؛ نشست کتاب خوان ویژه فرهیختگان برگزار می شود به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم نشست کتاب خوان ویژه فرهیختگان را عصر دوشنبه 20 آبان ساعت 15برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ حجت الاسلام والمسلمین امیرعطااله جباری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم بیان کرد: به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ساعت 15 عصر تا 16:30 دوشنبه20 آبان ماه نشست کتاب خوان ویژه فرهیختگان در تالار غدیر برگزار می‌شود.


حجت الاسلام والمسلمین جباری اظهار داشت: این نشست با حضور و مشارکت برخی از اساتید، هنرمندان و مسئولان استانی و ... برگزار می شود که فرصت خوبی را برای تشویق و ترغیب مردم به سمت مطالعه از سوی فرهیختگان فراهم می کند.


مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم بیان کرد: بزرگداشت روز علامه طباطبایی که به نام روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نام گذاری شده است اشاره به اهمیت و تاثیر کتابخوانی بر هویت ملی و علمی ما دارد که تثبیت‌کننده فعالیت‌های آگاهانه هر دولت و ملتی به شمار می رود.


وی گفت: هدف از برگزاری این نشست؛ علاوه بر تاکید بر نقش مطالعه بر کیفیت و کمیت امور، بیانگر این مطلب است که ترویج مطالعه وظیفه ای همگانی است و تنها بر عهده یک نهاد و سازمان خاصی نیست. اما کتابخانه ها با توجه به ماهیت کاری خود این ظرفیت و خدمات را برای عموم مردم فراهم کرده است.


حجت الاسلام والمسلمین جباری افزود: نشست کتابخوان فرهیختگان و ورود مدیران استان، نشان از احساس تکلیف و دغدغه آنان و همینطور آگاهی از بی توجهی مخاطب در این حوزه است؛ چراکه بیشتر آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های اخلاقی از ناآگاهی و عدم مطالعه است. وی این هفته را «پیمانی دوباره با کتاب و هم نشینی با یار مهربان" عنوان کرد و افزود: امسال نیز طبق سنوات گذشته، برنامه های متنوعی توسط اداره کل کتابخانه ها و کتابخانه های عمومی استان قم برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم در پایان گفت: دوشنبه20 آبان ماه ساعت 15تا16:30در اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم واقع در خیابان ساحلی(شهیدلواسانی) نشست کتابخوان فرهیختگان برگزار می‌شود و از تمامی مسئولان و اهالی فرهنگ و اصحاب قلم، دعوت می‌‌شود در این برنامه حضور پیدا کنند.


 

بيشتر