بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 648993
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258943810 تعداد بازديد زيرپورتال: 681909 اين زيرپورتال امروز: 539 سایت در امروز: 41599 اين صفحه امروز: 436
1398/8/2 پنجشنبه به ابتکار کتابداران کتابخانه آیت الله خامنه ای شهر جعفریه صورت گرفت؛ صدای کتاب در برنامه های فرهنگی هنری و خدمات مشاوره ای به ابتکار کتابداران کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای شهر جعفریه؛ طرح معرفی کتاب با عنوان «صدای کتاب» در برنامه های فرهنگی هنری و خدمات مشاوره ای اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست های مطالعاتی و مشاوره در کتابخانه آیت الله خامنه ای شهرجعفریه با حضور شماری از بانوان برگزار گردید.
 

در این نشست در رابطه با اخلاق و روحیات دوره نوجوانی، بلوغ، دوستی ها و شبکه های مجازی به عنوان یک تهدید جدی و همچنین شیوه های برخورد با نوجوانان بر اساس تفکیک جنسیت بحث و گفتگو به عمل آمد.
 

در پایان کتاب «سیمای کودک و نوجوان و جوان در آثار شهید مطهری» نوشته علیرضا رجالی تهرانی معرفی شد.
 

کارگاه کاردستی و بازدید دانش آموزان
 

در این کارگاه، فاطمه شجاع، مسئول کتابخانه با  استفاده از پارچه های نمدی و ساخت اشیاء متفاوت و عروسک های متنوع، برای کودکان قصه گویی کرد و چگونگی خلاقیت و ایده پردازی را به این گروه سنی آموزش داد.
 

همچنین در بازدید دانش آموزان پایه دوم دبستان کوثر از کتابخانه، مسئول کتابخانه درخصوص انواع کتابخانه و خدمات و برنامه های آن توضیحاتی را ارائه نمود.
 

نشست های مرجع شناسی و دایره المعارف خوانی
 

در این نشست که با هدف آشنایی با انواع فرهنگنامه ها شکل گرفت؛ سمیه صفری درباره روش های مطالعه کتب مرجع نکاتی را بیان کرد. سپس اکثریت اعضا با توجه به موضوعات مورد علاقه مشترک خود از بخش های مختلف کتاب «دایره المعارف حیات وحش» نوشته جمعی از نویسندگان؛ جمع خوانی کردند.

بيشتر