بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 648936
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258940155 تعداد بازديد زيرپورتال: 681847 اين زيرپورتال امروز: 477 سایت در امروز: 37944 اين صفحه امروز: 379
1398/7/30 سه‌شنبه توسط کتابدار کتابخانه علامه امینی صورت گرفت؛ تشکیل برنامه های مطالعاتی همراه با اجرای نمایش خلاق توسط کتابدار کتابخانه عمومی علامه امینی، ویژه برنامه های مطالعاتی متنوعی همراه با اجرای نمایش خلاق و هنرهای دستی با حضور کودکان و نوجوانان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، به همت بتول آصفری، کتابدار بخش کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی، نشست جمع خوانی با حضور شماری از کودکان و نوجوانان تشکیل شد.
 

در این نشست به پیشنهاد بتول آصفری، از کتاب مجموعه «سرداران ایران زمین» و داستان «سردار سرکش: بهرام چوبین» نوشته مهدی میر کیانی توسط اعضاء جمع خوانی شد. پس از آن در مورد شخصیتهای داستان و مکان های بحث و گف و گو به عمل آمد.
 

نشست قصه گویی همراه با اجرای نمایش خلاق
 

در این نشست، بتول آصفری از کتاب «قصه های مادر بزرگ» و داستان «پیرزن مهربان » گردآوری ام کلثوم حبیبی قصه گویی کرد. سپس کودکان با بهره مندی از این داستان و خلاقیت های ذهنی خود به نقش آفرینی و نمایشی خلاق با استفاده از عروسک‌های دستی پرداختند.
 

کارگاه آموزش کاردستی
 

در آغاز این کارگاه بتول آصفری به معرفی کتاب «دائره المعارف جهان اطراف ما» نوشته ریچارد واکر، آنجلا ویلکز پرداخت. سپس  بخش «هنرها و صنایع دستی» از این کتاب با هدف آشنایی بیشتر اعضا با صنعت گلیم بافی توسط اعضا روخوانی شد. در ادامه با استفاده از کاغذرنگی روش گلیم بافی آموزش داده شد.

 

یادآور می‌شود بازی با اسباب‌بازی های فکری به تفکیک گروه‌های سنی مختلف از دیگر برنامه های جانبی کتابخانه بود.

بيشتر