بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 639660
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258546393 تعداد بازديد زيرپورتال: 671976 اين زيرپورتال امروز: 208 سایت در امروز: 10123 اين صفحه امروز: 108

1398/7/24 چهارشنبه نشست‌های سه گانه کتابخوانی در کتابخانه شهدای نایه کتابدار کتابخانه عمومی شهدای نایه، نشست‌های سه گانه کتابخوانی را با هدف ایجاد عادت به مطالعه و جذب افراد به کتابخانه برپا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، از کتاب «غنچه کبود» نوشته مرتضی سعیدی نائینی توسط کودکان عضو کتابخانه شهدای نایه شعرخوانی شد.
 

سپس مریم محبیان، کتابدار این کتابخانه به معانی و مفاهیم اشعار پرداخت. در ادامه کودکان نظرات خود را در این زمینه با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.
 

نشست جمع خوانی
 

در این نشست، علاقمندان به مطالعه با تشکیل حلقه های کتابخوانی، از کتاب «دختر گل خندان» نوشته محمدرضا شمس جمع خوانی کردند و در این باره با یکدیگر به بحث و گفتگو پرداختند.
 

یادآور می شود این کتاب شامل مجموعه قصه های نو از افسانه کودک و نوجوان است.
 

کارگاه آموزش کاردستی همراه با معرفی کتاب
 

در این کارگاه، مریم محبیان با بهره مندی از کتاب «کاردستی های من» نوشته امیر حسین یزدان پور شیوه ساخت «بادبزن دسته دار و پروانه» را آموزش داد. پس از آن کودکان با طراحی این ابزار و استفاده از قوه تخیل برای عروسک های خود قصه گویی کردند.

بيشتر