بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 383162
تعداد بازديد کنندگان سايت: 243004443 تعداد بازديد زيرپورتال: 401672 اين زيرپورتال امروز: 156 سایت در امروز: 3065 اين صفحه امروز: 68

1398/7/24 چهارشنبه توسط کتابدار کتابخانه نرگس انجام شد؛ قصه گویی برای کودکان عضو کتابخانه و پسران بیرمی کویتی پور نشست های قصه گویی به همراه برنامه پرسش و پاسخ در کتابخانه عمومی نرگس و دبستان پسرانه «بیرمی کویتی پور» با حضور کودکان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ ریحانه صادقی یکتا، کتابدار کتابخانه نرگس در یک دورهمی دوستانه از کتاب «داینای حسود» نوشته برایان موزس قصه گویی کرد.
 

در این برنامه که با هدف انتقال مفاهیم آموزشی برگزار گردید؛ درباره حسادت بین کودکان به عنوان رفتاری ناپسند و نابهنجار و همچنین ارائه راهکارها و درمان آن بحث و گفت و گو شد.
 

قصه گویی در مدرسه
 

همزمان با بازگشایی مدارس، ریحانه صادقی یکتا با حضور در مدرسه پسرانه «بیرمی کویتی پور» از کتاب «قصه های کوچک برای بچه های کوچک» نوشته شکوه قاسم نیا قصه گویی کرد. وی سپس با طرح پرسش هایی، مفاهیم مطرح شده در این کتاب را برای دانش آموزان تشریح نمود که این برنامه مورد استقبال معلمین و دانش آموزان قرار گرفت.

بيشتر