بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483667
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249472924 تعداد بازديد زيرپورتال: 508479 اين زيرپورتال امروز: 377 سایت در امروز: 41145 اين صفحه امروز: 2871398/7/16 سه‌شنبه توسط کتابداران کتابخانه آیت الله خامنه ای شهر جعفریه برگزار شد؛ اجرای طرح مادران قصه گو همراه با نشست آشنایی با مشاغل توسط کتابداران کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای شهر جعفریه؛ طرح مادران قصه گو همراه با نشست آشنایی با مشاغل و کارگاه آموزش کاردستی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست دایره المعارف خوانی برای کودکان و نوجوانان با هدف آشنایی با انواع کتب مرجع و فرهنگنامه‌ها در کتابخانه آیت الله خامنه ای شهر جعفریه تشکیل شد.
 

در این نشست، فرهنگنامه هایی مرتبط با مشاغل مختلف معرفی شد و اعضا درباره شغل های مورد علاقه خود و میزان آگاهی و شناخت از آن با یکدیگر صحبت کردند. سپس برای اطلاعات و اطمینان بیشتر در انتخاب شغل مناسب و معیارهای آن، کتاب هایی در حوزه روانشناسی با توجه به خصوصیات فردی اشخاص در اختیار این گروه سنی قرار گرفت.
 

نشست قصه گویی مادرانه و کارگاه آموزش کاردستی
 

در طرح مادران قصه گو، از کتاب «قصه و دعا» نوشته لوئیس توسط مادران برای کودکان قصه گویی شد. در پایان کودکان پرسش ها و نظرات خود را درباره داستان کتاب بیان کردند.
 

در کارگاه کاردستی، فاطمه شجاع، مسئول کتابخانه با بهره مندی از کتاب «اوریگامی برای همه» نوشته روح اله گیوه چی؛ به آموزش ساخت قورباغه‌ی جهنده به دانش آموزان بازدید کننده دبستان پسرانه انصارالحسین پرداخت و آنان را با این جانور دوزیست آشنا کرد.

یادآور می شود با هماهنگی آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد و با حضور دانش آموزان پایه دوم مدرسه انصار الحسین، شیوه اطفاءحریق با استفاده از کپسول های آتش نشانی نیز آموزش داده شد.

بيشتر