بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 823053
تعداد بازديد کنندگان سايت: 269117749 تعداد بازديد زيرپورتال: 865911 اين زيرپورتال امروز: 132 سایت در امروز: 12703 اين صفحه امروز: 451398/7/15 دوشنبه با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه شهدای قم صورت گرفت؛ نشست‌های مشاوره و خلاقیت همراه با معرفی کتاب با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی شهدای قم، نشست‌های مشاوره و خلاقیت همراه با معرفی کتاب تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست جمع خوانی از کتاب «کلاهدوز به روایت همسر شهید» نوشته زهره شریعتی با حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه شهدا تشکیل شد.
 

در ادامه این نشست، کتاب های «شهید فهمیده» نوشته محمد رضا اصلانی توسط مریم دهقان؛ «شهید خرازی» نوشته اصغر فکور توسط سحر مهریان؛ مردی به رنگ پرتغال: زندگینامه داستانی شهید سید موسی نامجو» نوشته عزت اله الوندی توسط زینب رضایی نژاد معرفی و بخش هایی از آن خوانده شد.
 

کارگاه آموزش مهارت های تربیتی
 

کارگاه مهارت های فرزندپروری نیز با هدف ارتقاء سطح علمی، فرهنگی و تربیتی مادران و با حضور نسرین اربابی، کارشناس ارشد روانشاسی و مشاور کودک، برگزار شد.
 

نسرین اربابی ضمن آموزش شیوه ارتباط گیری با کودک با بهره مندی از تکنیک جعبه ابزار، از مادران خواست از سرزنش فرزندان پرهیز کنند و روحیه عزت نفس و اراده را در کودک و نوجوان خود پرورش دهند.
 

نشست آموزشی خلاقیت در یادگیری جغرافیا
 

در این نشست، نفیسه نصیری، کتابدار کتابخانه شهدا برای آشنایی کودکان و نوجوانان با مسائل ایدئولوژی و سیاسی، با استفاده از نقشه، درباره اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و نقش مردم شجاع و غیرتمند فلسطینی در دفاع از سرزمین مادری خود توضیحاتی را با ادبیات مناسب این گروه سنی ارائه داد.
 

در ادامه کودکان، آدمکهایی را برای ایجاد حس همبستگی با کودکان فلسطینی با هدف اتحاد و دفاع از  آرمان‌های قدس شریف طراحی کردند.

گفتنی است برگزاری مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی از دیگر برنامه های جانبی این کتابخانه بود.

بيشتر