بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483638
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249468693 تعداد بازديد زيرپورتال: 508449 اين زيرپورتال امروز: 347 سایت در امروز: 36914 اين صفحه امروز: 2581398/6/20 چهارشنبه توسط کتابدار کتابخانه موسسه امام صادق(ع) انجام شد؛ آموزش شیوه مطالعه صحیح همراه با نشست آِی قصه قصه قصه توسط کتابدار کتابخانه موسسه امام صادق(ع)، نشست آموزش شیوه مطالعه صحیح همراه با نشست آِی قصه قصه قصه و مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با محوریت ماه محرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست روش «صحیح مطالعه» به همت سیده خدیجه نورالدین زاده، کتابدار، کتابخانه موسسه امام صادق(ع) و با حضور جمعی از نوجوانان و جوانان برپا شد.
 

در این برنامه آموزشی، فاطمه برزگر، مشاور و روانشناس راهکارهایی را درباره شیوه های مطالعه بیان کرد و افزود: تمرکز بر روی موضوعات، مدیریت زمان و یادداشت برداری، نخستین گام برای یک مطالعه خوب به شمار می رود. وی همچنین اظهار داشت: علاقمندی به موضوع کتاب و استراحت کافی همراه با تغذیه مناسب نیز به ما در چگونگی مطالعه درست کمک می کند.
 

در پایان سیده خدیجه نورالدین زاده از فاطمه باقرزاده رتبه برتر کنکور 98و عضو فعال کتابخانه تقدیر کرد.
 

نشست قصه گویی همراه با نقاشی و رنگ آمیزی
 

در این برنامه، سیده خدیجه نورالدین زاده از کتاب «مهمان کوچک» برگرفته از «قصه هایی از زندگی امام حسین (ع)» قصه گویی کرد. در پایان مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی نیز با این مضمون برگزار شد.

بيشتر