بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483651
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249469969 تعداد بازديد زيرپورتال: 508462 اين زيرپورتال امروز: 360 سایت در امروز: 38190 اين صفحه امروز: 271


1398/6/17 يكشنبه تشکیل پنج کارگاه متنوع آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه الزهرا(س) پنج کارگاه متنوع آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه الزهرا(س) در قالب برنامه های هنری، تفریحی و روانشناسی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در هشتمین نشست قرآنی با تدریس فاطمه مرادی، درباره کرامات و فضایل امام زمان(عج) و همچنین چرایی توسل به آن حضرت و غیبت حضرت ولیعصر(عج) صحبت شد.

سپس این مدرس قرآن، داستان هایی را با این مضمون به زبان کودکانه بیان کرد.

 

کارگاه های آموزشی نقاشی و نمد دوزی

 

فاطمه سیدی، مربی این کارگاه، با استفاده از مدادرنگی و پاستیل، شیوه نقاشی کوسه و رنگ آمیزی را به کودکان آموزش داد و این گروه سنی با این کوسه ماهی آبزی و گونه های مختلف آن آشنا شدند.

 

در کارگاه نمد دوزی نیز زهرا رحیمی، به آموزش انواع کیف نمدی و شیوه دوخت آن و همچنین طراحی الگوهای مختلف پرداخت.

کارگاه آموزش مهارتهای ارتباطی


 
در سومین کارگاه آموزشی، فاطمه عطایی مشاور و روانشناس کودک، در ادامه سلسله نشست‌های مباحث آسیبهای اجتماعی و عوامل پیدایش آن به راه های پیشگیری اشاره کرد و افزود: آسیب‌های خانواده بنیانگذار بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه می شود و در آینده ممکن است مشکلات امنیتی را به وجود بیاورد و برای این پدیده دلخراش راهکارهایی وجود دارد که به افراد کمک می کند از این موقعیت دور باشند.

کارگاه آموزش نقاشی روی سفال


 
با تشکیل سومین کارگاه آموزش نقاشی روی سفال، سارا اسماعیل زاده، مربی این دوره، با استفاده از اسپری براق و تثبیت کننده رنگ، طراحی و رنگ آمیزی روی سفال را آموزش داد.

پنجمین جلسه باشگاه کتابخوانی جویندگان علم مخصوص رده سنی 9 تا 11 سال
 

در پنجمین باشگاه کتابخوانی کتاب «با فکرم چه کار کنم» نوشته کوبی یامادا توسط اعضا رو خوانی شد. سپس شرکت کنندگان به بحث و گفتگو در مورد محتوای کتاب پرداختند. در ادامه رخساره محمدی از کتابداران کتابخانه الزهرا(س) پرسش هایی را در مورد تفکر و نتیجه عدم اندیشیدن و زمان و مکان، هنگام مطالعه مطرح کرد که آیا تفکر و تامل باعث موفقیت می شود که در نهایت هر یک از افراد دیدگاه های خود را دراین باره به اشتراک گذاشتند.

بيشتر