بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 483632
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249468448 تعداد بازديد زيرپورتال: 508443 اين زيرپورتال امروز: 341 سایت در امروز: 36669 اين صفحه امروز: 252
1398/6/11 دوشنبه توسط کتابداران کتابخانه نرگس اجرا شد؛ برنامه های قصه گویی و جمع خوانی از شنبه تا پنجشنبه توسط کتابداران کتابخانه عمومی نرگس، برنامه های قصه گویی و جمع خوانی از شنبه تا پنجشنبه همراه با دیگر کارگاه های آموزشی و هنری برای کودکان و نوجوانان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در ادامه سلسله فعالیت های ترویجی کتابخانه سیار، زینب کرمی، کتابدار کتابخانه نرگس حدود 200 عنوان کتاب در موضوعات مختلف را به کودکان «مجتمع آرین» در شهرک پردیسان امانت داد.

گفتنی است یکی از بانوان این مجتمع، کتاب های مورد علاقه گروه های سنی مختلف را با هدف غنی سازی این مجموعه کوچک به کتابخانه سیار اهدا کرد.

قصه گویی و جمع خوانی توسط کودکان

 

در این نشست، زینب کرمی، از کتاب «داستان های موموشی و کلمه مخصوص» نوشته کلر ژوبرت برای کودکان قصه گویی کرد. وی سپس درباره شیوه درخواست از دیگران همراه با عزت نفس و احترام متقابل، توضیحاتی را ارئه داد و جلسه پرسش و پاسخ درمورد این مهارت برگزار شد.

در پایان نیز کودکان ضمن قصه خوانی از «خرگوش باهوش» به نقاشی و رنگ آمیزی از این داستان پرداختند.
 

کارگاه آموزشی سفال و نقاشی خلاق
 

در کارگاه سفال به مربیگری نفیسه صادقی ساخت «آدم برفی روی صخره» همراه با رنگ آمیزی آموزش داده شد.
 

در کارگاه نقاشی خلاق نیز، این مربی به آموزش طراحی حیوانات اهلی با بهره مندی از تکنیک تلفیقی پرداخت.

بيشتر