بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 383155
تعداد بازديد کنندگان سايت: 243004150 تعداد بازديد زيرپورتال: 401665 اين زيرپورتال امروز: 149 سایت در امروز: 2772 اين صفحه امروز: 611398/4/19 چهارشنبه به میزبانی کتابخانه آیت الله خامنه ای شهر جعفریه انجام شد؛ نشست های کتابخوانی ویژه دهه کرامت با حضور جوانان و نوجوانان به میزبانی کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای شهر جعفریه، نشست های کتابخوانی ویژه دهه کرامت در ایام تابستان با حضور جوانان و نوجوانان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، به مناسبت گرامی‌داشت دهه کرامت، نشست روخوانی از کتاب «کاش تو را می دیدم» نوشته مژگان شیخی، همراه با نشست پرسش و پاسخ و آشنایی با زندگی و سیره حضرت معصومه (س) با حضور شماری از دختران برگزار شد.
 

نشست جمع خوانی ویژه پسران
 

در این نشست، از کتاب «راز آن بوی شگفت» در گروه حلقه صالحین پسران نوجوان جمع خوانی شد.
 

نشست دورهمی با کتاب
 

در این نشست، بانوان ضمن خوانش بخشی از کتاب «جهت نما: چهل پرسش و پاسخ مهدوی» نوشته محسن قرائتی، با موضوع مهدویت، انتظار و فلسفه غیبت آشنا شدند.
 

نشست کتاب‌خوان
 

در این نشست 5 نفر از اعضاء به معرفی کتاب پرداختند:
 

 مریم چراغی با معرفی کتاب «اینجا آلونک ننه علی است» نوشته سیاوش امیری؛ منیژه سادات موسوی با معرفی کتاب «اسرار دعا» نوشته مریم کیانی فر؛ حمیده ابراهیمی با معرفی کتاب «حافظان حریم» نوشته محمدرضا اکبری؛ سپیده سلطان با معرفی کتاب «جاده سفید» نوشته جمیله گاوین؛ فاطمه بهاری پور با معرفی کتاب «شاه عباس» نوشته محمدرضا محمدی؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

کارگاه آموزش کاردستی
 

در این کارگاه که با هدف غنی سازی اوقات فراغت و همچنین به مناسبت دهه کرامت و تکریم دختران تشکیل شد؛ ساخت گل های تزئینی گام به گام و با استفاده از روبان، قیچی، نخ و سوزن، مروارید، سنگ های مورد علاقه و همچنین چسب های مایع و حرارتی آموزش داده شد.

بيشتر