بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 325915
تعداد بازديد کنندگان سايت: 239199633 تعداد بازديد زيرپورتال: 340806 اين زيرپورتال امروز: 492 سایت در امروز: 32733 اين صفحه امروز: 412
شرکت الکترونیک در مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی

نشست جمع خوانی

بررسی کتاب جشنواره کتابخوانی رضوی

معرفی کتاب های جشنواره رضوی
1398/3/18 شنبه با هدف برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی صورت گرفت؛ معرفی و بررسی کتاب های مختلف با حضور اعضای کتابخانه شهدای قم با هدف برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی، کتاب های مختلف با حضور اعضای کتابخانه شهدای قم معرفی و برسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، ندا کلهرنژاد، کتابدار کتابخانه شهدای قم با توجه به اهمیت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ضمن دعوت به شرکت در این مسابقه بزرگ و خانوادگی، توضیحاتی را نیز در این زمینه ارائه کرد.
 

نشست بررسی کتاب «مهارتهای ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع)»

 

در این نشست، کتاب «مهارتهای ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع)» نوشته علی جانفزا از منابع نهمین جشنواره رضوی از سوی ندا کلهرنژاد معرفی شد. سپس اعضا ضمن خوانشِ کتاب، به بررسی کتاب و روشهای ارتباطی تاثیرگذار پرداختند و با شیوه رفتار صحیح با دیگران و آداب معاشرت آشنا شدند.

 

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب همراه با قرائت قرآن

 

در این نشست، ندا کلهرنژاد علاوه بر معرفی کتاب «امیر سکوت» و «عدالت» نوشته مهدی مراد حاصل، از اعضا خواست از این کتاب جمع خوانی کنند. سپس درباره ویژگی های الهی این امام همام و مظلومیت ایشان بحث و گفتگو شد.
 

در پایان، قرائت قرآن مجید همراه با معانی و استفاده از تفاسیر و همچنین تشریح و تبیین اهداف جشنواره ملی رضوی انجام شد.

 

گرامی داشت سالروز رحلت ملکوتی امام خمینی(ره)

 

همچنین به مناسبت 14 خرداد و قیام خونین 15 خرداد، ندا کلهرنژاد از کتاب «آن سوی آفتاب نگاهی: به زندگانی حضرت امام خمینی (ره)» نوشته علی اکبر جعفری ندوشن روخوانی کرد و در مورد شخصیت معنوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای اعضا صحبت کرد.
 

در پایان، حاضرین به بیان خاطرات والدین و خانواده های خود  از این روزهای پرحادثه پرداختند.

 

روز جهانی قدس

 

همچنین به مناسبت روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، با استناد به آیات قرآن کریم اعضا کتابخانه، آمادگی خود را برای شرکت در راهپیمایی اعلام کردند.

بيشتر