بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 325905
تعداد بازديد کنندگان سايت: 239199042 تعداد بازديد زيرپورتال: 340795 اين زيرپورتال امروز: 481 سایت در امروز: 32142 اين صفحه امروز: 402
قصه گویی از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

کتابخانه سیار در شهرک پردیسان
1398/3/13 دوشنبه معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه نرگس و مجتمع آرین از سوی کتابداران کتابخانه عمومی نرگس، منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و شیوه شرکت در این مسابقه در کتابخانه و مجتمع آرین واقع در شهرک پردیسان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، ریحانه صادقی، کتابدار کتابخانه نرگس برای آشنایی کودکان با منابع جشنواره رضوی به معرفی کتاب های ویژه کودکان و شیوه شرکت در این مسابقه پرداخت.
 

ریحانه صادقی در این نشست، از کتاب های «فاطمه و فاطمه» سروده محمد مهاجرانی و «کبوترها و آهوها» نوشته سیداحمد میرزاده با حضور مادران، قصه گویی و شعرخوانی کرد.
 

در ادامه، توسط این کتابدار از کتاب «احساس های خوب» نوشته تادپار برای خردسالان قصه گویی شد.
 

کتابخانه سیار
 

زینب کرمی، مجری طرح کتابخانه سیار، ضمن ارائه توضیحات لازم درباره نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کودکان و نوجوانان مجتمع آرین را نیز به عضویت کتابخانه درآورد و به فعالیت های ترویجی فرهنگی خود گسترش داد.
 

گفتنی است امانت این دوره از کتابخانه سیار در حوزه کودک و نوجوان، بالغ بر 160 عنوان کتاب بوده است، علاوه بر اینکه مادران و دیگر خانواده ها نیز از این طرح استقبال کردند و خواستار امانت کتاب با موضوعات متنوع و کاربردی ویژه بزرگسالان شدند.

بيشتر