بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 155670
تعداد بازديد کنندگان سايت: 226595204 تعداد بازديد زيرپورتال: 161400 اين زيرپورتال امروز: 595 سایت در امروز: 43863 اين صفحه امروز: 509
1

2

3
1397/1/18 شنبه به همت کتابداران کتابخانه مریم؛ نقد کتاب «گلوله های برفی» با معرفی 9 عنوان کتاب انجام شد به همت کتابداران کتابخانه عمومی مریم؛ نقد کتاب «گلوله های برفی» با معرفی 9 عنوان در قالب معرفی کتاب های کتاب خوان ماه و نشست کتاب خوان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ نشست نقد کتاب «گلوله های برفی» نوشته فاطمه نفری با حضور نویسنده و شماری از علاقمندان در کتابخانه مریم برگزار شد.

 

نفری در این نشست اظهار داشت: کتاب «گلوله های برفی» مجموعه داستان نوجوان است که زبان نوجوان را خوب می داند و احساسات و عواطف آنها را درک می کند. وی گفت: نوجوانان با داستان های این اثر، همذات پنداری می کنند چرا که زبان آن، زبان مخاطب امروزی است. در ادامه اعضا این اثر را به نقد و بررسی گذاشتند.

 

 

معرفی کتاب خوان ماه

 

در نشستی دیگر،  کتاب های «زندگانی فاطمه زهرا (س)» نوشته سید جعفر شهیدی؛ «علی(ع) از زبان علی(ع)؛ (زمانه و زندگی امیرالمؤمینی علیه السلام از زبان خودش)» نوشته محمد محمدیان توسط محدثه طاهری مهر معرفی و بخش هایی از آن خوانش شد.

 

در پایان هنرجویان جوان ضمن خواندن داستانهای خود، آن را به بوته نقد گذاشتند. گفتنی است این برنامه به همت سمانه جمشیدی و حکیمه عابدینی برپا شد.

 

 

کارگاه آموزش نقاشی

 

در کارگاه نقاشی محدثه طاهری به کودکان شیوه رنگ آمیزی صحیح و آشنایی با رنگ ها و اشکال را آموزش داد. پس از اتمام این کارگاه،  عابدینی با هدایت کودکان به اتاق بازی، با اسباب بازی های ارسالی نهاد، نمایشی را با این عزیزان در قالب قصه اجرا کرد.

 

نشست کتاب خوان مدرسه ای

 

در نشست کتاب خوان مدرسه ای، فاطمه موسوی با معرفی کتاب «تو مادر منی» محمدرضا شمس؛ زینب علیزاده با معرفی کتاب «پیرزنی که در چرخ و فلک زندگی می کرد» نوشته روت سیلوستر؛ زهرا اسماعیل زاده با معرفی کتاب «بهرام گور» محمدحسن حسینی؛ سارا فخارنیا با معرفی کتاب «با کار گروهی می توانیم مشکلات را حل کنیم» نوشته مرضیه قربانعلی بیک؛ حدیث تقی زاده با معرفی کتاب «اشلی آتش نشان» نوشته راس مندی؛ حدیث عزتی با معرفی کتاب «آسمان کجاست» زهره مسکنی؛ حکیمه عابدینی کتابدار کتابخانه با معرفی کتاب «بانوی یاس و یاسین» محسن پارسا؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

 

بيشتر