بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 257315
تعداد بازديد کنندگان سايت: 234769571 تعداد بازديد زيرپورتال: 269026 اين زيرپورتال امروز: 443 سایت در امروز: 84874 اين صفحه امروز: 338
نشست جمع خوانی و قصه گویی از کتب نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

زنگ بازی و شادی با حضور اعضای کتابخانه علامه امینی
1398/2/23 دوشنبه به میزبانی کتابخانه علامه امینی صورت گرفت؛ نشست جمع خوانی با بهره گیری از کتب کودک نهمین جشنواره رضوی کتابخانه عمومی علامه امینی، میزبان نشست های جمع خوانی و قصه گویی با بهره گیری از کتب کودک نهمین جشنواره رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست معرفی و بررسی کتاب های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه علامه امینی برگزار شد.
 

در این نشست، زهرا آقایی، مسئول بخش کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی، از کتاب های «امام رضا علیه السلام» و «هشت قصه از امام جواد علیه السلام» قصه گویی و روخوانی کرد. سپس بخش هایی از این کتب توسط کودکان جمع خوانی شد.
 

گفتنی است پیش از این نشست درباره مسابقه ی جشنواره رضوی به اعضای کودک توضیحات کامل و جامعی ارائه گردید.
 

نشست معرفی منابع بخش بزرگسال جشنواره رضوی
 

در این نشست، ملیحه آقابابایی، کتابدار کتابخانه علامه امینی، در یک دورهمی دوستانه با بزرگسالان، منابع مرتبط با بخش جوان و بزرگسال این جشنواره را معرفی کرد و درباره شیوه های الکترونیک و مکتوب و همچنین پویش کتابخوان مجازی توضیحاتی را ارائه داد.
 

زنگ بازی
 

یادآور می شود در زنگ بازی کودکان با انتخاب انواع بازی های فکری، ساعتی را به بازی و شادی با وسایل مورد علاقه خود پرداختند.

بيشتر