بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 191424
تعداد بازديد کنندگان سايت: 229829208 تعداد بازديد زيرپورتال: 199581 اين زيرپورتال امروز: 433 سایت در امروز: 82551 اين صفحه امروز: 321
1
1397/3/20 يكشنبه به همت کتابدار بخش کودک و نوجوان کتابخانه حضرت آیت ا..خامنه ای؛ نشست جمع خوانی از کتاب «فرهنگ تصویری قرآن کریم» برگزار شد به همت کتابدار بخش کودک و نوجوان کتابخانه حضرت آیت ا..خامنه ای؛ نشست جمع خوانی از کتاب «فرهنگ تصویری قرآن کریم» نوشته ناصر نادری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ نیره خداداد شهری از کتابداران پویای بخش کودک و نوجوان کتابخانه آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله)، مجموعه کتاب‌های «فرهنگ تصویری قرآن کریم» را با حضور شماری از کودکان و نوجوانان معرفی کرد.

 

این کتابدار ضمن خوانش برخی از بخش های این فرهنگنامه، از اعضا خواست تا از این کتاب ارزشمند جمع خوانی و روخوانی کنند. وی گفت: «فرهنگ تصویری قرآن کریم» نوشته ناصر نادری و با نگارگری شیرین شیخی توسط نشر پیدایش در شش جلد منتشر شده است. آیه های این فرهنگنامه مناسب گروه سنی «ب و ج» می باشد؛ علاوه بر اینکه برگردان فارسی آن نیز روان و قابل توجه است.

 

سپس خداداد، درباره اهمیت پزشکی روزه در سلامت جسم و درمان مشکلات روحی مطالبی را بیان کرد و در ادامه به ثواب و برکات این ماه مبارک و قرائت قرآن کریم پرداخت. در پایان آیاتی مبارک از این کتاب توسط اعضا خوانده شد.

 

گفتنی است در این نشست معنوی، 10 نفر از اعضای فعال کتابخانه حضور داشتند.
بيشتر