بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 191433
تعداد بازديد کنندگان سايت: 229829694 تعداد بازديد زيرپورتال: 199590 اين زيرپورتال امروز: 442 سایت در امروز: 83037 اين صفحه امروز: 330
1

2

3
1397/3/19 شنبه برگزاری نشست های کتاب خوان و قصه گویی در کتابخانه یادگار امام(ره) نشست های کتاب خوان و قصه گویی با حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه یادگار امام(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ پنجمین نشست کتاب خوان به همت زینب کرمی و زهرا جوادی دانا با حضور گروهی از اعضا در کتابخانه یادگار امام برگزار شد .

 

دراین نشست 7 نفر از اعضا به معرفی کتاب پرداختند اسامی بدین شرح می باشد .

بهار نخستین حلم با معرفی کتاب «گیسو کمند» نوشته سارا ملانسکی؛ شادی نخستین حلم با معرفی کتاب «دایره المعارف قهرمانان ایرانی» نوشته مریم ازگلی؛ رعنا مافی فروتن با معرفی کتاب «نقطه» نوشته پیتر اچ . رینولدز؛ مرضیه محمد حسینی کتاب «پوری دامپزشک می شود» نوشته امیلی بومون؛ زهرا فیروزی با معرفی کتاب «رستم و سهراب» بازنویسی محمد رضا یوسفی؛ نگار عمرانی با معرفی کتاب «آیا خانواده ات را دوست داری» نوشته سید محمد مهاجرانی؛ فاطمه قادری کتاب «قشنگترین مهمانی» به نویسندگی سید محمد مهاجرانی تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

نشست های قصه گویی و شعرخوانی

 

در نشست «قصه های یادگار» فاطمه طرقی از دو کتاب «درخت» نوشته مجید راستی و «ستاره و ماه» نوشته عباس حسن موزانی قصه گویی کرد.

طرقی، قصه گوی نشست های قصه خوانی با دعوت از خانواده ها و تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب های قصه، این گروه سنی را از روند داستان و نتیجه گیری و پیام آن آشنا کرد.

 

در ادامه کودکان با هدایت کتابداران به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت گروهی شعرخوانی کردند. در این شعرخوانی؛ کلاه هایی جذاب با عنوان «مهمانان ماه خدا» در اختیار اعضا قرار گرفت و خاطره ای خوب و به یادماندنی را برای آنان به جا گذاشت.

 

بيشتر