بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 216395
تعداد بازديد کنندگان سايت: 231656578 تعداد بازديد زيرپورتال: 225800 اين زيرپورتال امروز: 337 سایت در امروز: 57712 اين صفحه امروز: 263
1

2
1397/7/16 دوشنبه به میزبانی کتابخانه نرگس صورت گرفت؛ نشست های روانشناسی و کتاب خوان به همراه قصه گویی به میزبانی کتابخانه عمومی نرگس، نشست های کتابخوان و روانشناسی به همراه قصه گویی با حضور شماری از اعضا تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ نشست دوره های روانشاسی با معرفی کتاب «چهار میثاق» نوشته لوئیز دون میگوئل به همت کتابداران کتابخانه نرگس و با حضور شماری از علاقممندان تشکیل شد.

 

در این نشست به تلاش و پشتکار بیشتر و همچنین افزایش ساعت مطالعه پرداخته شد. سپس شرکت کنندگان با چگونگی شروع یک کار به عنوان نقطه آغاز و تداوم آن آشنا شدند.

 

در این دوره یکی از نشانه های سعی و تلاش، ایجاد لذت و حس شادابی عنوان شد چرا که این تلاش و کار از روی میل و رغبت است. قدرت پاسخ منفی و مثبت به دیگران نیز یکی دیگر از موارد مطرح شده این نشست بود.

 

نشست کتاب خوان

 

در این نشست که به همت ریحانه صادقی یکتا، کتابدا ر کتابخانه نرگس برگزار شد شش تن از نوجوانان به معرفی کتاب های خوانده شده ی خود پرداختند:

 

هدی بختیاری کتاب «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» اثر اسپنسر جانون؛ شفیقه پیری کتاب «دخترانه های درگوشی» اثر جمعی از نویسندگان؛ محدثه رضایی کتاب «کلاغ های افسریه» اثر بهنوش بختیاری؛ یاسمین فراهانی اسفینی کتاب «لبخند  بی لهجه» اثر فیروزه جزایری دوما؛ حانیه افکانه کتاب «زندگی کوتاه است» اثر یوستین گوردر؛ مریم دهباشی کتاب «ملت عشق» اثر الیف شافاک را معرفی کردند.

 

نشست قصه گویی

 

در این نشست، الهام دهقان، مسئول کتابخانه از کتاب «داستان جوجه پرطلائی» اثر ماهرخ سیاحی از سری داستان های حیوانات مناسب کودکان گروه سنی الف و ب قصه گویی کرد و کودکان را با صدای حیوانات، تغذیه آنها و کارکرد آنان آشنا نمود. این مسئول کتابخانه در ادامه به بازی با کودکان پرداخت و فضایی شاد و مهیج را برای این گروه سنی به ارمغان آورد.

بيشتر