بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 155603
تعداد بازديد کنندگان سايت: 226594757 تعداد بازديد زيرپورتال: 161332 اين زيرپورتال امروز: 527 سایت در امروز: 43416 اين صفحه امروز: 442
1

2

3
1397/1/19 يكشنبه دیدار نوروزی مدیرکل کتابخانه های عمومی با استاندار قم حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی در ایام نوروز با سید مهدی صادقی استاندار قم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ حجت الاسلام والمسلمین امیرعطاءاله جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی به همراه وحید میرزایی معاون اداره کل و شماری از همکاران, در دیداری با مهندس صادقی استاندار قم, ضمن شادباش سال نو و آرزوی سالی خوش و تقدیم کتاب, گزارشی از فعالیتهای اداره کل کتابخانه ها و برنامه های ترویجی فرهنگی و عمرانی در پیش رو را ارائه کرد.

 

گفتنی است در این دیدار جباری از توجه و اهتمام ویژه استاندار قم به کتابخانه های عمومی به ویژه بخش بریل اداره کل کتابخانه ها تشکر و قدردانی کرد و افزود: این حمایت ها باعث دلگرمی کتابداران استان به ویژه کتابداران روشندل شده و انگیزه مضاعفی را برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به نابینایان سراسر کشور به وجود آورده است. وی بیان کرد: اطلاع رسانی در برگزاری برنامه ها و نوع خدمات کتابخانه های عمومی نیز باعث روشنگری و آگاهی مردم شده است.

 

یادآور می شود استاندار قم نیز، ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از زحمات و تلاش های کتابداران و مدیرکل کتابخانه های عمومی، اظهار داشت: ان شالله در آینده ای نزدیک با طرح های پیشنهادی شاهد افزایش آمار اعضا در کتابخانه ها و همینطور ارتقاء سرانه مطالعه مفید باشیم تا همه افراد بتوانند از ظرفیت ها و خدمات کتابخانه های عمومی بهره مند شوند. وی در پایان ابراز امیدواری کرد: استان قم با توجه به موقعیت ویژه ای که دارد؛ الگویی مناسب برای سراسر کشور در همه زمینه ها به ویژه حوزه فرهنگ و ترویج مطالعه باشد.

بيشتر