بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 588914
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255596640 تعداد بازديد زيرپورتال: 618129 اين زيرپورتال امروز: 553 سایت در امروز: 7383 اين صفحه امروز: 482
1397/11/29 دوشنبه با حضور کودکان و خانواده ها انجام شد؛ نشست کتاب خوان و قصه گویی در کتابخانه نرگس با حضور کودکان و خانواده ها، نشست های کتاب خوان و قصه گویی و مهارت زندگی به همراه کارگاه آموزش کاردستی در کتابخانه نرگس برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نشست کتابخوان ویژه بانوان به همت الهام دهقان، مسئول کتابخانه نرگس برگزار شد.
 

در این نشست فاطمه خدایی کتاب «ملاقات با مرینال» اثرچ‍ی‍ت‍را ب‍ان‍رج‍ی‌؛ ریحانه عسگری کتاب «چیزهایی که هیچ کس به دختران چاق نگفت» اثرجی بکیر؛ فیروزه نظرگاه کتاب «داستان های کوتاه چخوف» اثر چخوف؛ معصومه قیمتی کتاب «رازهایی درباره مردان» اثر باربارا دی آنجلیس؛ بهجت الملوک گرامیان کتاب «بهای بهشت» اثر رودابه دعوتی؛ اعظم امینی کیوج کتاب «گلسازی با کاغذ» اثرچیه کاتو؛ فاطمه جعفری فر کتاب «جایگاه زن در اندیشه امام خمینی(ره) »اثر امام خمینی (ره)  را معرفی کردند.
 

در پایان به قید قرعه به بازدیدکنندگانی که بهترین پیشنهادات نسبت به نمایشگاه کتاب و کتابخانه ارائه دادند، جوایزی به رسم یادبود تقدیم شد.
 

نشست قصه گویی
 

در این نشست، زینب کرمی، کتابدار کتابخانه نرگس از کتاب "فرانکلین می گوید دوستت دارم " قصه گویی کرد. وی گفت: این داستان به کودک آموزش شیوه های نیکی و مهربانی به والدین را آموزش می دهد.
 

در ادامه، کودکان با زبانی شیرین و استفاده از جملاتی خاص و جذاب از مادران خود تشکر کردند.
 

کتابخانه سیار
 

کرمی کتابدار کتابخانه سیار اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته 600 عنوان  کتاب به کودان و والدین آنها کتاب های مورد علاقه و نیازشان به امانت داده شد. وی سپس گفت: با رایزنی با یکی از پایگاه های بسیج مساجد در منطقه پرجمعیت پردیسان، راه اندازی کتابخانه سیار از برنامه های فرهنگی این کتابخانه در راستای استفاده همه اقشار جامعه از منابع است که در آینده ای نزدیک انجام می شود.

گفتنی است آموزش ساخت جانوران و حشرات به کودکان در کارگاه کاردستی و همچنین برگزاری دوره آموزشی مهارت های زندگی برای بانوان از دیگر برنامه های جذاب و متنوع این کتابخانه بود.

بيشتر