بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 589272
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255598667 تعداد بازديد زيرپورتال: 618488 اين زيرپورتال امروز: 912 سایت در امروز: 9410 اين صفحه امروز: 840


1399/2/29 دوشنبه با حضور روسای ادارات و کارشناسان اداره کل کتابخانه ها؛ پنجمین جلسه شورای اداری تشکیل شد با حضور سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و روسای ادارات و کارشناسان ستاد، پنجمین جلسه شورای اداری در سالن جلسات تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در پنجمین جلسه شورای اداری، سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در خصوص فاز نخست بازگشایی کتابخانه صحبت کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در آغاز این نشست؛ اولویت برنامه اداره کل را تهیه اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده با هدف ضرورت حفظ سلامتی کتابداران عنوان کرد و اظهار داشت: در فاز نخست به همراه کارشناسان از تمامی کتابخانه های عمومی بازدید خواهم نمود و با کتابداران دیدار و گفتگو خواهم داشت.


وی بیان کرد: طبق بخشنامه و دستورالعمل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ثبت نسخ باقیمانده در نرم‌افزار سامان، اصلاح داده‌های نادرست کتابخانه در نرم‌افزار سامان، رفع و جایگزینی بارکدها و برچسب‌های مخدوش، نظم و ترتیب منابع در مخازن بر اساس رده‌ها، فضاسازی و شاداب‌سازی و فهرستنویسی از جمله فعالیت هایی است که کتابداران عزیز در این مدت باید انجام بدهند.

سجاد عمرانی سپس به رعایت نظم و انضباط اداری و کیفیت در کار تاکید کرد و افزود: حضور به موقع در محل کار یکی از ملاک های ارزیابی کارکنان است که همه باید به آن اهتمام ویژه داشته باشند. وی سپس به راه اندازی بخش انجمن خیرین کتابخانه ساز با توجه به کمبود بودجه اشاره کرد و گفت: برای بهسازی برخی از کتابخانه ها نیاز به تامین اعتبار توسط خیرین و دستگاه ها داریم.


سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در پایان خواستار گزارشی از مصوبات جلسه پیشین شد.

گفتنی است در این نشست، هر یک از کارشناسان به ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه ها و همچنین مصوبات اجرا شده پرداختند.


 
بيشتر