بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 589440
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255600769 تعداد بازديد زيرپورتال: 618656 اين زيرپورتال امروز: 1080 سایت در امروز: 11512 اين صفحه امروز: 1008


1399/2/28 يكشنبه با هدف انعقاد تفاهم نامه با مجتمع فرهنگی نور صورت گرفت: بازدید سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی از مجتمع نور سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی اسان قم با هدف انعقاد تفاهم نامه با مجتمع فرهنگی نور و واگذاری آن به نهاد کتابخانه های عمومی کشور از این مجتمع بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در اين بازديد سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم به همراه شماری از کارشناسان ستاد اداره کل ضمن بازدید از بخش هاي مختلف مجتمع فرهنگي نور با آقای عیدی، مسئول کتابخانه درباره ظرفيت هاي این مجتمع دیدار و گفتگو کرد.

در اين بازديد سجاد عمرانی ضمن قدرداني از فعاليت هاي ديني، فرهنگي و ورزشي در مجتمع فرهنگي نور قم، اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی کشور درصدد است برای تشریک مساعی و بهره مندی بیشتر از چنین مجموعه هایی که قابلیت حمایت را دارند و از استانداردهای لازم برخوردار باشند، شرایط را به گونه ای فراهم آورد که اهالی محترم آن منطقه نیز بتوانند از فضای کتابخانه و امکانات آن و دیگر برنامه های ترویجی فرهنگی استفاده کنند.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم بیان کرد: نهاد کتابخانه ها، برنامه هایش تمام فرهنگی است و معتقد است برای تحقق عدالت اجتماعی در مناطق محروم و پرجمعیت نیز کتابخانه های عمومی دایر شوند تا به منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی جامه عمل پوشانده شود و این اقشار هم بتوانند از امور آموزشی و نشست های مختلف بهره مند شوند.

وی در پایان گفت: ارتقاء و افزایش کیفی فعاليت ها با عنایت به نو آوري های روز تکنولوژی باعث جذب نسل امروز به ویژه جوانان و نوجوانان و رشد و شکوفایی استعدادها می شود.

آقای عیدی در ادامه بیان کرد: برنامه هاي مجتمع فرهنگي نور در سال جهش تولید، ماهیتش متفاوت از دیگر سالها بوده است. به گونه ای که در شرایط بحرانی مهمان ناخوانده کرونا ویروس، در این مجتمع 13 هزار خانوار در منطقه نیروگاه شناسایی شد و اقلام بهداشتی و ... در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

عبدی در پایان با اشاره به اهميت موضوعات کتابخوانی در قالب های مختلف افزود: کتاب و مطالعه باعث تعالي و آرامش روح می شود. وی در پایان به برگزاري همايش ها، اردوهای جهادی و برنامه های ورزشی و هنری و دیگر امکانات رفاهی این مجتمع اشاره کرد و توضیحاتی را درباره آنها ارائه داد.
بيشتر