بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 649024
تعداد بازديد کنندگان سايت: 258944852 تعداد بازديد زيرپورتال: 681943 اين زيرپورتال امروز: 573 سایت در امروز: 42641 اين صفحه امروز: 467
1399/4/1 يكشنبه به مناسبت زادروز فرخنده حضرت فاطمه معصومه (س)؛ نشست کتاب خوان آنلاین با موضوع «دخترانه با کتاب» در قم برگزار می شود به مناسبت زادروز فرخنده حضرت فاطمه معصومه (س)، نشست کتاب خوان آنلاین با موضوع «دخترانه با کتاب» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی از برگزاری چهارمین نشست «کتاب آنلاین» در قالب نشست کتاب خوان با موضوع «دخترانه با کتاب» در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومیqompl1.ir @ چهارشنبه 4 تیرماه ساعت10 صبح خبر داد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی اظهار داشت: این نشست به مناسبت زادروز بانوی آب و آیینه و با محوریت معرفی کتاب های خوب توسط دختران کودک، نوجوان و جوان با هدف انس با کتاب انجام می شود و عنوان «دخترانه با کتاب» به منظور غنی سازی اوقات فراغت دختران در دهه کرامت با موضوع مطالعه و خواندن است.

سجاد عمرانی بیان کرد: این نشست مطالعاتی در حرم مطهر کریمه اهل بیت سلام الله علیها در این دهه از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. وی ابراز امیدواری کرد به برکت این بانوی بزرگوار ترویج کتابخوانی در جامعه نهادینه سازی شود.

سجاد عمرانی در پایان گفت: این نشست به پیشنهاد و از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و با همکاری و مشارکت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و دفترامور بانوان و خانواده استانداری قم در حرم مطهر برگزار می شود  و با توجه به  عدم حضور افراد و رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن مذهبی، این برنامه از طریق صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی به نشانی@qompl1.ir  به صورت زنده چهارشنبه 4 تیرماه ساعت10 صبح برای علاقمندان به کتاب و عاشقان  اهل بیت پخش می شود.
بيشتر