فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با سفر رئیس جمهور به قم انجام شد؛

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه مرکزی قم

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه همزمان با سیزدهمین سفر استانی رییس جمهور، از کتابخانه مرکزی قم که در آستانه بهره برداری است، بازدید و بر تکمیل و تجهیز هرچه سریعتر آن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز پنجشنبه همزمان با سیزدهمین سفر استانی رئیس جمهور، از کتابخانه مرکزی قم بازدید کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از تالار مرکزی قم با اشاره به جلسه امروز رئیس جمهور با فعالان فرهنگی استان قم افزود: در حوزه زیرساخت های مجموعه های متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان قم اقدامات خوبی صورت گرفته که باید این اقدامات گسترش و تکمیل یابد.

وی تصریح کرد: اولویت اصلی ما در این سفر این است که مجموعه هایی که نیاز به تکمیل زیرساخت‌ دارد، در اولویت ها باشد تا در اختیار مردم عزیز قرار بگیرد.

دکتر اسماعیلی افزود:  با توجه به پیش‌بینی‌های که داشته‌ایم امیدواریم تکمیل این زیرساخت‌ها در زمان کوتاهی انجام شود.

وی درباره اقدامات تکمیلی زیرساخت های تالار مرکزی و کتابخانه  مرکزی قم گفت: در سفر گذشته که به استان قم داشتیم جمع‌بندی هایی برای مصوبات این موضوعات داشتیم که اعتبارات خوبی برای تالار و کتابخانه مرکزی قم در نظر گرفته شده است و 15 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیر کتابخانه مرکزی استان قم در نظر گرفته شده است و پیش بینی کرده ایم تا پیش از نوروز این کتابخانه افتتاح شود.